Proč právě NaturAnimal?

Vážení a milí hosté, ráda bych vám představila nový eshop Naturanimal, který vznikl na popud mého psa Viktora.
Viktorek je pejsek z místního útulku, mladý a nevycválaný, který je u nás krátkou dobu. Od počátku byl mlsný a abych ho nepřejídala, koupila jsem mu tolik oblíbené umělé kosti a páchnoucí sušené uši ze zverimexu. Kupodivu je obcházel, přičichnul a odešel. Proč?

Hledala jsem jinou alternativu na našem trhu, ale bohužel jsem nenašla.
Protože jsem žila nějakou dobu v Británii, podívala jsem se na tamější trh a objevila spousty přírodních, originálních a důmyslných produktů pro psy i kočky.

Tak jsem se dostala k prvnímu produktu, který je již vyzkoušen v praxi několika známými psy a stal se velmi oblíbený - ručně zpracované jelení parohy od firmy Staglers. Skvělá věc na této žvýkací pochoutce je to, že nesmrdí jako prasečí nebo uzené kosti a je naprosto přírodní! Co víc si přát?

Druhým úžasným produktem s komplexním účinkem na zvířecí organismus byl objev mořské řasy Kelp od firmy Seahorse Atlantic z Irska.

Mořská řasa je ze Severního Atlantiku, v nejvyšší čistotě a navíc skvěle chutná! Po otevření sáčku na vás dýchne čisté moře - sáček je vzduchotěsně uzavíratelný a tak aroma vydrží po celou dobu používání. Nejlepší na tom je, že spolu s vaším psem či kočkou si můžete Kelp přidat do jídla i vy! Obsahuje totiž plně využitelný jód v přírodní formě, který nám ve stravě tolik chybí.

A do třetice jsem se nadchla opět přírodními produkty Pet Remedies TM, což jsou patentované věci pro všechny savce (tedy i pro nás), sloužící k trvalému uklidnění stresovaných zvířat. Jsou ve formě příručních sprejů nebo difuzéru do zásuvky. V Británii jsou produkty využívány hlavně u veterinářů, záchranných spolků, útulků, při převozech zvířat na dostihy, výstavy, exhibice. Majitelé mají jistotu, že jejich zvířátko je uklidněno čistě přírodními látkami bez jakýchkoliv vedlejších účinků a že produkty jsou klinicky ověřeny a patentovány.

Další věci budou postupně přibývat!

Pavla + Viktor